Fabrika dhe furnizuesit e Kinës EH-1158 KNIGHT | Essen

EH-1158 NJNNI

Përshkrim i shkurtër:

Miratimi i lenteve me cilësi të lartë kristal optik me shumë shtresa, lentet automatike të saldimit me variabël (ADF) jo vetëm që ju sigurojnë një fushë të qartë vizioni, por gjithashtu mbron sytë tuaj të sigurt nga rrezet infra të kuqe / ultravjollcë.

 

Adjust Rregullimi i brendshëm

Class Klasa optike: 1/1/1/1

Area Zonë e madhe shikimi

♦  Me standardet e CE, ANSI, CSA, AS / NZS


Detail Product

Produkt Tags

Specializuar në prodhimin e helmeta saldim për të siguruar konsumatorët me përvojën më të mirë.

1. Modeli ADF i Konfigurimit: EF10067I.

Zona 2.Viewing: 100 × 67mm, 1/1/1/1, True Color, Ultra-HD Quality.

mbrojtje 3.UV / IR: DIN16

hije 4.Light: DIN 3.5.

5.Dark hije: DIN5-9,9-13, rregullimi i brendshëm.

furnizimi 6.Power: qeliza solare dhe bateri CR2450 litium (zëvendësueshëm)

7. Kalimi kohë (dritë në errësirë): 1 / 30,000S

8.Delay Koha (të errët në dritë): rregullimi 0.1-1s Stepless.

9.Arc sensor: 4

10.Sensitivity: të ulët të lartë, rregullim stepless.

11. Fuqia on / off: automatike.

12.ADF Frame Size: 110X90X9 mm.                                       

teknologji 13.Electro-optike e Gjermanisë.

14. Funksioni i alarmit të ulët i baterisë dhe ADF Funksioni i vetë kontrollit                                                                            

15. Mode: Weld / Grind, rregullimi i brendshëm

16.Low Amps TIG Vlerësurat: AC / DC TIG: ≥2 amps

17.Operating Temp: -10 ℃ - + 55 ℃

18.Storage Temp: -20 ° C ~ + 70 ° C


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Chat Online!