xtk
×

Wenzhou Essen Security Technology Co., Ltd. (ENSEET), e njohur më parë si Wenzhou Security Co., Ltd., dhe e themeluar në vitin 2009, pas vitesh zhvillimi, ENSEET padyshim një nga më të mirat në tregun e helmetave të saldimit dhe në tregun e PPE. Produktet janë në përputhje me standardet më të fundit të CE, ANSI, CSA, AS/NZS, KCS, ISO90001, dhe shiten në të gjithë botën, me më shumë se 100 ndërmarrje kooperative.

Aftësi të forta R & D

ENSEET është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë e specializuar në prodhimin dhe eksportin e helmetave të saldimit të errësimit automatik, maskave të saldimit, veglave të saldimit, filtrave të saldimit me errësim automatik dhe pajisjeve dhe aksesorëve mbrojtës të saldimit. ENSEET ka ekipe dhe laboratorë K & D në Gjermani dhe Kinë .Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë një zgjidhje më të sigurt, më të lëvizshme dhe më të besueshme për punën e saldimit.

Avantazhet e çmimeve

Ne gëzojmë nga ekipi i prodhimit dhe ekipi i inspektimit shumë të trajnuar, si dhe linja më e avancuar e prodhimit në Kinë, dhe ne arritëm me të vërtetë të ulim koston tonë të prodhimit. Prandaj, ne mund t'ju ofrojmë çmim konkurrues.

Shërbim dhe cilësi e shkëlqyer

Ne inspektojmë secilën prej helmetave dhe ju dërgojmë fotografitë e përfunduara për miratimin tuaj përpara dërgesës. ENSEET vazhdoni të rritet dhe zhvillohet, por mos harroni se kujt i detyrohemi suksesit: Ju, klientët dhe partnerët tanë, na keni inkurajuar të zgjerojmë vazhdimisht gamën tonë të produkteve dhe të ofrojmë më shumë shërbime miqësore me besimin dhe vullnetin tuaj më të madh për bashkëpunim. Ne vërtet besojmë se shërbimi ynë mund të jetë me vlerë të madhe për ju dhe kompaninë tuaj.  

Lexo më shumë

Lajme dhe informacion

 • Helmetat/maskat salduese më të mira për errësimin automatik për TIG, MIG, MAG...

  Ky është një përmbledhje dhe rishikim i helmetës/kapucës së saldimit ENSEET. Kjo helmetë përdor teknologjinë True Color e cila lejon një perceptim realist të ngjyrave në mënyrë që të keni një pamje shumë më të qartë të asaj që po saldoni.

 • Merry Christmas

  ENSEET wish you happniess and prosperity in the year ahead.

 • Standardi Ndërkombëtar i Helmetave të Saldimit

  CE:EN175,EN379,EN166, ANSI Z87.1 CSA Z94.3 AS/NZS 1338.1 Gama e aplikimit: Punonjësi i jashtëm ose i brendshëm mbroni fytyrën dhe sytë nga rreziqet nën makineritë MMA, makinat MIG MAG ose Helmeta bluarëse Ect.With Auto Darken Mund të rregullojë sipas aktualitetit, llojit të makinës dhe preferencave personale...

 • GEZUAR HALLOUININ

 • Të gjithë ENSEET ju urojnë Gëzuar Krishtlindjet dhe Gëzuar Vitin e Ri!

WhatsApp Chat Online!